Galeria Kwiatów

Kwiaciarnia, Bukiety, Kwiaty, Inowrocław, Świece, Las w słoiku, Dostawy, Storczyki

0

Your Cart

O nas

Poznaj nas bliżej

Jesteśmy zgranym zespołem miłośników florystyki projektującym niepowtarzalne i wyszukane aranżacje na każdą okazję. W naszą prace wkładamy wiele serca i pasji, a efekty naszej pracy dają nam ogromną ilość satysfakcji. Dekorując uroczystość staramy się stworzyć niezwykłą chwile, która będzie towarzyszyć wszystkim uczestnikom w postaci niepowtarzalnych wspomnień przez lata.

W naszej ofercie znajdziesz także wiele pięknych i oryginalnie ozdobionych kwiatów. Do każdego budżetu stworzymy dla Ciebie niezwykły bukiet podkreślający naturalne piękno kwiatów doskonale pasujących do konkretnej okazji.

Realizacja zamówień

 

Realizujemy zlecenia na kompleksowe dekoracje ślubne w całym województwie kujawsko-pomorskim, pomorskim, wielkopolskim… a możemy pojechać jeszcze dalej! Ślub to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych dni w Waszym życiu. Nasz zespół pomoże Wam w stworzeniu przepięknej i magicznej scenerii ślubnej. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy i do każdego projektu podchodzimy z wielkim zaangażowaniem. Zadbamy o każdy, nawet najmniejszy detal, tak, aby całość całkowicie spełniała lub przerosła Wasze oczekiwania.